Cash на банківську картку - це Easy !
Eazycash - простий та зручний сервіс онлайн кредитування, створений для того, щоб ви змогли отримати гроші в найпотрібніший момент. Ми працюємо для того, щоб допомогти вам у важку хвилину!
Кредит для нових клієнтів від 0,01%
Сума кредиту
500 грн
5000 грн
Строк платежу
5 днів
15 днів
Заява на кредит
Сума кредиту
2500 грн
Дата погашення
31.09.2020

Як взяти онлайн кредит в Дніпрі, в разі якщо терміново знадобилися гроші? Буквально недавно швидкі кредити видавали тільки банки і була потрібна солідна пачка документів для реєстрації заявки. Сьогодні користуються популярністю сервіси з мікрокредитування, які відрізняються від банків і видають гроші відразу, тому реєстрацію позичальників теж проводять в он-лайн режимі.

Як взяти кредит в Дніпрі?

Взяти вигідний онлайн кредит на картку в Дніпрі досить просто і що особливо приємно, це реально зробити в будь-яку хвилину за допомогою нашого сайту. Поетапно це відбувається так:

 1. Зайти на наш сайт;
 2. Відзначити на калькуляторі потрібну суму і потрібний термін погашення;
 3. Детально оформити анкету;
 4. Надіслати заявку та кілька хвилин почекати відповіді.

Далі вам надходять гроші на обрану вами карту моментально і розпоряджайтеся ними як хочете.

Переваги кредиту від "EasyCash"

У нашій компанії оформити кредит в Дніпрі цілком реально онлайн, це означає, що не треба нікуди йти. Плюсами МФО є:

 • Швидке прийняття рішення (до 15 хвилин);
 • Перший кредит реально отримати під 0.01%, на максимально вигідних умовах;
 • Існує можливість пролонгувати період в разі якщо не в силах погасити в узгоджену дату;
 • Можливість оформити цілодобово від 500 грн і до 3 000 грн в разі першого мікрокредиту у нас, а при повторній заявці сума позики буде підвищена.

Основні моменти оформлення онлайн заявки кредиту

Основні вимоги до кредитора і умови отримання грошей в борг цілком прості. Потрібно бути гранично уважним при оформленні заявки.

Скільки грошей в позику можна взяти?

Якщо говорити на прикладі "Ізі кеш", то компанія може видати мінімум 500 - максимум 3 000 грн позичальнику при першому зверненні.

Хто може отримати кредит?

Онлайн кредит без довідок в місті Дніпрі надають повнолітнім громадянам України, які мають активну картку банку (якщо немає, то її треба оформити перед отриманням позики).

Як повернути гроші?

Повернути мікрокредит можна:

 • За допомогою карти на сайті, на персональній сторінці особистого кабінету;
 • Через термінал банку;
 • Через банківський переказ;
 • Присутній варіант дострокового погашення і пролонгування кредиту.

Причини можливої ​​відмови заявки

Якщо ваша кредитна історія зіпсована, перебуваєте під слідством або великі борги в інших фінансових організаціях, без перевірок не обійтися і ви можете отримати відмову у видачі або ж узгодити меншу суму, ніж ви планували. У будь-якому випадку це підказати заздалегідь вам не зможуть, так як рішення приймається системою автоматично аналізуючи всі дані. Радимо в будь-якому випадку скористатися нашим сайтом.

Як не допустити штрафних санкцій і пролонгувати онлайн кредит

Дані про дату повної оплати грошей знаходиться в особистому кабінеті клієнта і в момент видачі мікрокредиту ця інформація відома відразу. Раптом наш клієнт не може віддати кредитні кошти під час, для того, щоб не допустити прострочення, рекомендуємо пролонгувати кредит. На нашому сайті продовжити термін можна без додаткових комісій, сплативши лише нараховані відсотки і якщо є штрафи.

В Україні без проблем можна оформити миттєво мікропозик, фізично перебуваючи в будь-якій точці країни, так як є компанії, які дозволяють заповнити заявку онлайн. Неймовірно зручно, що не треба йти куди-небудь, очікувати перевірки документів і сподіватися на видачу. Все відбувається швидко, без відмови навіть якщо це вихідний день. Відповідно якщо є потреба в термінових засобах, простіше знайти онлайн МФО і дізнатися про рішення за 15 хвилин в день оформлення заявки, ніж опинитися в незручному становищі перед знайомими і збирати купу документів для банку.

Отримати кредит