Часті питання про сервіс онлайн кредитування Easycash
Технічні питання

Якщо після підписання договору гроші не надійшли на картку, то необхідно звернутися до Вашого банку для з’ясування причин. Можливо, на Вашій картці встановлено ліміти на зарахування коштів або картка заблокована. У випадку, якщо з карткою нема проблем, зверніться у службу підтримки."Easy cash" за телефонами +38 (063) 316-30-30+38 (067) 316-30-30+38 (066) 316-30-30 або напишить нам в чат на сайті компанії eazycash.com.ua.

Якщо Вам не надходить СМС-повідомлення з кодом, то Ви можете натиснути кнопку "Відправити ще раз". Найчастіші причини, чому Ви не отримуєте СМС з кодом:

1. Ви використовуєте стороннє програмне забезпечення для отримання СМС.

2. Ви були "не в мережі" або на момент відправки був незадовільний зв'язок - в такому випадку потрібно деякий час почекати.

3. Повідомлення отримано, але телефон розпізнав його як "системне" і зберіг на телефоні в окремій папці. Будь ласка, перевірте, що ви не використовуєте додаткових програм для отримання СМС-повідомлень, а також спробуйте перезавантажити телефон, переставити SIM-карту в інший апарат.

Ми рекомендуємо Вам звернутися у Ваш банк - можливо на Вашій картці заблокована можливість розрахунків в інтернеті.

У разі, якщо Ви не отримали e-mail рекомендуємо:

1. Оновити сторінку пошти.

2. Переглянути папку "Спам" на пошті.

3. У разі, якщо жоден варіант вище не спрацював — написати в службу підтримки.support@eazycash.com.ua

Прострочення

Якщо клієнт не спачує кредит і не виконує зобов'язання згідно договору - компанія може почати процес стягнення заборгованості, а також стягнення може бути передано третім особам. Не повернення кредитних коштів впливає на кредитну історію клієнта, що в майбутньому може стати причиною відмови в отриманні кредитів.

Так. Easy cash, як і всі кредитні компанії передає інформацію щодо виконання позичальником умов кредитного договору в Бюро кредитних історій. Надалі, ця інформація стає загальнодоступною, на її основі формується Ваш кредитний рейтинг.

Негативних наслідків можна уникнути, оформивши послугу пролонгації (продовження терміну кредитування). Для цього потрібно до настання дати погашення кредиту сплатити відсотки, нараховані за користування коштами на поточний момент.

Прострочення - це порушення клієнтом передбачених договором термінів виконання грошових зобов'язань перед компанією.

Пролонгація кредиту

Термін подовження такий, як початковий термін кредиту.

Пролонгація не вплине на Вашу кредитну історію

При пролонгації розмір процентної ставки індивідуальний для кожного позичальника і залежить від його кредитної історії, платоспроможності та кількості лонгованих кредитів в компанії. Процентна ставка може відрізнятися від стандартної ставки.

Згідно Договору кількість пролонгацій не може перевищувати 10 разів. В Особистому кабінеті після пролонгації кредиту вказується дата повернення коштів

Подовжити термін кредиту неможливо, Можливо пролонгувати кредит на кількість днів, що дорівнює первинному терміну кредиту при оформленні. При цьому необхідно сплатити проценти на момент оформлення пролонгації
Погашення кредиту

1.Якщо оплата здійснена у особистому кабінеті, то зарахування відбудеться миттєво. 

2.Якщо оплата здійснена через термінал самообслуговування, то зарахування відбудеться у той самий день.

3.Якщо оплата здійснена через банк, то зарахування відбудеться протягом 3-х робочих днів.

Так, Ви можете здійснювати оплату кредиту частинами до настання дати погашення. Після дати погашення, кредит повинен бути сплачений в повному розмірі.

Ви можете сплатити через особистий кабінет на сайті https://eazycash.com.ua/ найшвидший і надійний метод, гроші зараховуються миттєвоза, за допомогою платіжних терміналів ПриватБанку, вказавши реквізити компанії Еazycash, оплата кредитної заборгованості у відділеннях будь-якого банку України, вказавши реквізити компанії Еazycash.

Ви можете оплатити заборгованість по кредиту будь-якою банківською карткою, при цьому її не треба верифікувати в особистому кабінеті.

Ви можете без проблем здійснити повернення кредитних коштів за допомогою карти. Для цього досить зайти в Особистий кабінет, де зазначена сума сплати на сьогоднішній день і натиснути кнопку "Оплатити кредит".

Оформлення кредиту

Вкажіть актуальну інформацію в особистому кабінеті, заповніть дані без помилок.

Easycash працює 24/7 без вихідних, тому можете звертатися до нас тоді, коли це буде зручно Вам. Будемо раді допомогти!

Ні, клієнт повинен використовувати виключно свою банківську картку.

Всі необхідні дані вказані на самому пластику номер картки (16 цифр на лицьовій стороні), термін дії (місяць і рік) і CVV2-код (3 цифри на зворотному боці пластика)

Для оформлення кредиту достатньо мати паспорт та ідентифікаційний код.

Ви можете оформити кредит знаходячись у будь-якій точці України ( крім окупованих територій: АР Крим, Луганська та Донецька область).

Загальні питання

Повідомлення споживачів та інших осіб про належність особи до захищеної категорії приймаються за електронною поштою info@eazycash.com.ua, адресою: 01042, місто Київ, провулок Новопечерський, будинок 18, офіс 32, та телефонами +38 (063) 316-30-30, +38 (067) 316-30-30, +38 (066) 316-30-30.

Після того, як Вам схвалили кредит, гроші на карту переказуються миттєво. У разі, якщо пройшло пару годин і на банківську карту не зараховані гроші — зв'яжіться з банком, який випустив Вашу картку.

Так, Клієнт може відмовитися від оформленого кредиту за умови, що він сплачує відсотки за фактичний час його використання і повну суму кредиту.

Будь-який повнолітній громадянин України віком від 18 до 65 років, зареєстрований на території України, який має банківську платіжну картку Visa і MasterCard.

Отримати кредит