Cash на банківську картку - це Easy !
Eazycash - простий та зручний сервіс онлайн кредитування, створений для того, щоб ви змогли отримати гроші в найпотрібніший момент. Ми працюємо для того, щоб допомогти вам у важку хвилину!
Кредит для нових клієнтів від 0,01%
Сума кредиту
500 грн
5000 грн
Строк платежу
5 днів
15 днів
Заява на кредит
Сума кредиту
2500 грн
Дата погашення
31.09.2020

Чи можна взяти онлайн кредит в Харкові, якщо терміново знадобилися гроші? Нещодавно швидкі кредити можна було отримати тільки в банках і була потрібна значна стопка довідок для оформлення заявки. На сьогоднішній день стають популярними сайти мікрокредитування, які відрізняються від банків і здійснюють видачу кредитів відразу, тому реєстрацію клієнтів теж проводять онлайн.

Як взяти кредит в Харкові?

Оформити вигідний онлайн кредит на карту в Харкові елементарно і що добре, це можна зробити в будь-яку хвилину завдяки нашому порталу. Коротка інструкція:

 1. Перейти на сайт мікрофінансової організації;
 2. Вибрати за допомогою калькулятора суму грошей і потрібний період повернення коштів;
 3. Чи коректно заповнити анкету (ПІБ, дані про себе і тд);
 4. Вислати заявку та почекати пару хвилин схвалення позики.

Позитивна відповідь означає, що ви отримуєте гроші на активну карту моментально і витрачайте їх як вважаєте за потрібне.

Переваги кредиту від "EasyCash"

На сайті МФО Easy Cash оформити кредит в Харкові цілком реально онлайн, це означає, що немає необхідності кудись виїжджати. Іншими переваги цього сервісу вважаються:

 • Миттєве схвалення (все займе не більше 10-15 хвилин);
 • Перший мікрокредит реально оформити фактично під 0.01%, на максимально вигідних умовах;
 • Є можливість продовжити кредитний договір у разі якщо не в силах закрити кредит в потрібну дату;
 • Можливість взяти цілодобово від 500 грн і до 3 000 грн при першому зверненні, а при наступній заявці сума буде підвищена.

Основні вимоги оформлення онлайн заявки кредиту

Основні вимоги до кредитора і умови оформлення грошей гранично легкі. Важливо бути гранично уважним при заповненні особистих даних.

Яку суму позики можливо взяти?

Наприклад компанія "Ізі Кеш" може видати мінімум 500 - максимум 3 000 грн позичальникові спочатку, а вже все подальші позики можуть бути збільшені.

Кому видають кредит?

 

Онлайн кредит без довідок в місті Харкові дають повнолітнім громадянам України, які мають карту банку (якщо немає, то її треба оформити перед зверненням в МФО).

Як повернути гроші?

Віддати борг можна:

 • За допомогою банківської карти на офіційному сайті компанії, на персональній сторінці особистого кабінету;
 • У точках, де стоїть банківський термінал;
 • За допомогою банківського переказу;
 • Також є варіант пролонгації і дострокового погашення кредиту.

Ситуації, в яких вам можуть відмовити за заявкою

За умови якщо у вас погана кредитна історія, перебуваєте під слідством або великі борги в інших МФО, без подібних перевірок не обійтися і ви можете отримати відмову в отриманні грошей або ж затвердити мінімальну суму, ніж вам треба. Але передбачити і заздалегідь сказати ніхто не може, так як відповідь приймається системою автоматично виходячи з вашої анкети. Рекомендуємо однозначно спробувати.

Як уберегти себе від штрафів і деталі про пролонгацію онлайн кредиту

Інформація про термін повернення коштів знаходиться в особистому кабінеті користувача і при оформленні позики ця інформація відома відразу. Якщо ж клієнт не може віддати кредитні кошти вчасно, щоб не отримати штраф, рекомендуємо пролонгувати кредит. На нашому сайті збільшити термін можна без переплати, сплативши лише нараховані відсотки і якщо є штрафи.

В Україні досить легко взяти миттєво кредит, будучи фізично в будь-якій області нашої країни, тому що існують фінансові організації, які дозволяють оформити заявку в режимі онлайн. Вкрай зручно, що не варто витрачати час, йти до банку, чекати поки документи пройдуть перевірку і сподіватися на вдачу. Ми даємо рішення швидко, без відмови навіть якщо це вихідний день. Тому якщо є потреба в кредиті, простіше звернутися в МФО і отримати позику за 15 хвилин після звернення, ніж ходити по банках, друзям або знайомим.

Отримати кредит