Онлайн кредит у Києві від 500 до 3000 грн на картку
Cash на банківську картку - це Easy !
Eazycash - простий та зручний сервіс онлайн кредитування, створений для того, щоб ви змогли отримати гроші в найпотрібніший момент. Ми працюємо для того, щоб допомогти вам у важку хвилину!
Кредит для нових клієнтів від 0,01%
Сума кредиту
500 грн
5000 грн
Строк платежу
5 днів
15 днів
Заява на кредит
Сума кредиту
2500 грн
Дата погашення
31.09.2020

Де взяти онлайн кредит в Києві, якщо раптом вам терміново необхідні гроші? До сьогоднішнього дня швидкі позики можна було взяти тільки в банках і була потрібна велика пачка документів для реєстрації заяви. Зараз популярні сервіси по мікропозикам, які на відміну від банків видають кредити на карту, тому ідентифікація позичальників також здійснюють в онлайн режимі.

Як взяти кредит в Києві?

Отримати вигідний онлайн кредит на карту в Києві досить просто і що важливо, це реально здійснити в будь-який час доби через сайт. Поетапна інструкція:

 1. Перейти на сайт Easy Cash;
 2. Обрати на калькуляторі необхідну суму і поставити період виплати коштів;
 3. Уважно оформити анкету (прізвище ім'я по батькові, особисті дані і тд);
 4. Надіслати заявку і почекати, поки Вам оформлять позику.

Після позитивної відповіді гроші нараховуються на активну банківську карту миттєво і розпоряджайтеся ними за власним бажанням.

Переваги кредиту від "EasyCash"

На нашому сайті оформити кредит в Києві без проблем можна онлайн, тобто не треба йти в офіс або відділення. Позитивними якостями онлайн сервісу є:

 • Блискавичне рішення (10-15 хвилин);
 • Перший кредит без проблем можна отримати під 0.01%, що вигідніше;
 • Присутня можливість пролонгувати період в ситуації, якщо ви не впевнені, що можете погасити в зазначений раніше термін;

Варіант оформити цілодобово до 3 000 грн при першому зверненні, а при повторному оформленні сума кредиту буде збільшена.

Правила заповнення онлайн заявки кредиту

Перелік до позичальника і правила отримання грошей в борг досить зрозумілі. Головне бути гранично уважним при відправленні заявки.

Як багато грошей можна отримати?

До речі, компанія "Ізі кеш" нараховує від 500 до 3 000 гривень кредитору при першому зверненні, а наступні кредити будуть збільшені.

Хто може взяти кредит?

Онлайн кредит без довідок в місті Києві видають громадянам України, які досягли вісімнадцятиріччя, у яких є активна карта банку (у разі, якщо у вас її немає, то її потрібно отримати перед отриманням кредиту).

Як повертати гроші?

Внести потрібну суму можна:

 • За допомогою картки на сайті Easy Cash у Вашому кабінеті;
 • Через термінал;
 • Банківський переказ;
 • Існує можливість дострокового погашення і пролонгування позики.

Причини можливої ​​відмови заявки

Раптом ваша кредитна історія була раніше зіпсована, є судимості або велика заборгованість в інших мікрофінансових організаціях, подібних перевірок не оминути і вам можуть відмовити у видачі або схвалити меншу суму, ніж вам потрібно. У всякому разі так чи інакше підказати заздалегідь вам не зможуть, тому як рішення розглядається автоматоматично на основі сукупних факторів. Радимо в будь-якому випадку скористатися нашим сайтом.

Як не допустити штрафних санкцій і пролонгувати онлайн кредит

Оповіщення про термін повного погашення боргу є в персональному кабінеті клієнта і при отриманні мікропозик ця інформація надається відразу. У разі якщо наш клієнт не встигає повернути гроші в строк для того, щоб не допустити прострочення, варто пролонгувати кредит. В "Easy Cash" відстрочити період можна без додаткових комісій, заплативши суму фактично нарахованих відсотків, штрафи (за наявності).

В Україні без проблем можна отримати миттєво займ, перебуваючи в будь-якому регіоні країни, так як є сервіси, за допомогою яких можна заповнити заявку віддалено. Це зручно, що не треба йти до відділення, очікувати перевірки документів і рішення по кредиту. Все швидко, без відмови і навіть у вихідні для усіх дні. І в разі якщо виникла потреба в грошах, набагато легше вбити в пошуку онлайн МФО і дізнатися про рішення через 20 хвилин в день оформлення заявки, ніж опинитися в незручному становищі перед знайомими і збирати купу документів для банку.

Отримати кредит