Взяти онлайн кредит у Львові до 3000 грн під 0,01%
Cash на банківську картку - це Easy !
Eazycash - простий та зручний сервіс онлайн кредитування, створений для того, щоб ви змогли отримати гроші в найпотрібніший момент. Ми працюємо для того, щоб допомогти вам у важку хвилину!
Кредит для нових клієнтів від 0,01%
Сума кредиту
500 грн
5000 грн
Строк платежу
5 днів
15 днів
Заява на кредит
Сума кредиту
2500 грн
Дата погашення
31.09.2020

Чи реально взяти онлайн кредит у Львові, якщо терміново необхідні гроші?

Нещодавно швидкі кредити можна було взяти тільки в банках і потрібно було зібрати велику кількість документів для подачи заявки на позику. Сьогодні набирають оборот сервіси з онлайн кредитування, які відрізняються від банків та нараховують кредит на банківську картку, тому ідентифікацію клієнтів також проводять онлайн.

Як взяти кредит у Львові?

Отримати вигідний онлайн кредит на карту у Львові легко і що важливо, це реально здійснити у будь-який час за допомогою нашого сайту. Коротка інструкція:

 1. Перейти на сайт Ізі Кеш;
 2. Вибрати за допомогою калькулятора суму та потрібний період виплати коштів;
 3. Правильно заповнити анкету (прізвище ім'я по батькові, особисті дані тощо);
 4. Вислати заявку та почекати кілька хвилин, поки Вам оформлять позику.

Після позитивної відповіді вам гроші нараховуються на вибрану вами картку миттєво і розпоряджатися ними на свій розсуд.

Переваги кредиту від "EasyCash"

У компанії Easy Cash оформити кредит у Львові можна онлайн, тобто немає потреби виходити з дому. Основною перевагою онлайн сервісу є:

 • Моментальний розгляд заявки (10-15 хвилин);
 • Перший кредит без проблем можна взяти фактично під 0.01% на максимально вигідних умовах;
 • Є можливість продовжити кредитний договір у ситуації, якщо ви не можете закрити кредит у потрібну дату;
 • Можливість отримати цілодобово від 500 грн до 3 000 грн при початковому звернені, а при наступному оформленні суму може бути збільшено.

Правила оформлення онлайн заявки кредиту

Запити до клієнта та умови отримання грошей у позику є досить зрозумілими. Необхідно бути особливо уважним під час заповнення особистих даних.

Яку суму позики можна отримати?

Наприклад, компанія “Ізі кеш” видає щонайменше 500 — максимум 3 000 грн позичальнику вперше.

Кому видають кредит?

Онлайн кредит без довідок у місті Львів надають громадянам України, які досягли 18-ти років, які мають активну картку банку (а якщо картки немає, то її потрібно оформити перед отриманням кредиту).

Як повертати гроші?

Повернути кредит можна:

 • За допомогою банківської картки на сайті компанії, на персональній сторінці особистого кабінету;
 • У точках, де стоїть банківський термінал;
 • через банківський переказ;
 • Є можливість дострокового погашення та пролонгування кредиту.

Ситуації, в яких ви можете відмовити за заявкою

Якщо ваша кредитна історія зіпсована, перебуваєте під слідством або велика заборгованість в інших кредитних організаціях, без подібних перевірок не обійтися і вам можуть відмовити в отриманні грошей або затвердити мінімальну суму, ніж ви планували. Однак так чи інакше заздалегідь сказати вам не зможуть, тому що рішення приймається автоматично, виходячи з вашої анкети. Радимо у будь-якому випадку скористатися нашим сайтом.

Як уникнути штрафів та деталі про пролонгацію онлайн кредиту

Дані про дату повного повернення коштів є в особистому кабінеті користувача і в момент видачі позики ця інформація надається одразу. Якщо наш клієнт не може повернути гроші вчасно, для того, щоб не прострочити, варто пролонгувати кредит. На нашому сайті збільшити період можна без переплати, сплативши суму фактично нарахованих відсотків, штрафи (за наявності).

В Україні без проблем можна отримати миттєво кредит, фізично перебуваючи у будь-якій точці країни, адже є фінансові організації, за допомогою яких можна оформити заявку в режимі он-лайн. Це зручно, що не треба йти до банку, чекати на перевірку документів і сподіватися на видачу. Все швидко, без відмови навіть якщо це вихідний день. Тому якщо є потреба у термінових грошах, простіше вбити у пошуку easycash та отримати рішення за 15 хвилин на день звернення, ніж ходити банками, друзями або знайомими.

Отримати кредит