Cash на банківську картку - це Easy !
Eazycash - простий та зручний сервіс онлайн кредитування, створений для того, щоб ви змогли отримати гроші в найпотрібніший момент. Ми працюємо для того, щоб допомогти вам у важку хвилину!
Кредит для нових клієнтів від 0,01%
Сума кредиту
500 грн
5000 грн
Строк платежу
5 днів
15 днів
Заява на кредит
Сума кредиту
2500 грн
Дата погашення
31.09.2020

Чи легко взяти онлайн кредит в Одесі, коли терміново потрібні гроші? Пару років назад швидкі гроші були доступні тільки в банках і була потрібна не маленька стопка довідок для оформлення заяви. Тепер все більш популярні ресурси з онлайн кредитування, які на відміну від банків оформляють кредити на банківську карту, тому ідентифікацію клієнтів також здійснюють в режимі онлайн.

Як взяти кредит в Одесі?

Взяти вигідний онлайн кредит на карту в Одесі легко і що особливо важливо, це можливо здійснити в будь-який час за допомогою сайту. Покроково це виглядає так:

 1. Зайти на сайт eazycash.com.ua;
 2. Відзначити на калькуляторі суму і бажаний термін погашення;
 3. Правильно заповнити анкетні дані;
 4. Натиснути кнопку "оформити кредит" і кілька хвилин почекати нарахування грошей на карту.

Після схвалення кредиту вам гроші нараховуються на банківську карту відразу і використовуйте їх на свій розсуд.

Переваги кредиту від "EasyCash"

На сайті компанії оформити кредит в Одесі можна онлайн, а це значить, що немає необхідності кудись виходити. Основними перевагами цієї фінансової організації вважаються:

 • Моментальне розгляд запиту (займе до 15 хвилин);
 • Першу мікропозику можна взяти фактично під 0.01%, тобто по суті безкоштовно;
 • Можна продовжити термін виплати, якщо раптом не можете внести кредитні гроші в узгоджену дату;
 • Варіант отримати цілодобово до 3 000 грн в разі першого звернення, а при наступному оформленні сума позики може бути збільшена.

Основні умови заповнення онлайн заявки кредиту

Вимоги до клієнта і правила оформлення кредитних грошей досить звичайні. Необхідно бути особливо уважним під час заповнення анкети.

Скільки грошей можливо отримати?

Наприклад, компанія "Ізі кеш" видає від 500 до 3 000 гривень клієнту в перший раз.

Кому видають кредит?

Онлайн кредит без довідок в місті Одесі дозволений громадянам України 18+, у яких є банківська карта (а якщо карти немає, то її варто отримати перед тим, як заповнювати заявку).

Як повертати гроші?

Віддати гроші можна:

 • За допомогою банківської карти на сайті компанії в особистому кабінеті;
 • Через термінал банку;
 • Через банківський переказ;
 • Є можливість продовження і дострокового погашення позики.

Через що можна отримати відмову за заявкою

У разі якщо ваша кредитна історія зіпсована, є судимості або велика заборгованість в інших кредитних організаціях, такі перевірки неможливо пропустити і це може вплинути на відмову у видачі позики або узгодити суму менше, ніж ви хотіли. Однак спрогнозувати і заздалегідь сказати ніхто не може, тому що відповідь по заявці розглядається автоматичною системою аналізуючи всі дані. Рекомендуємо однозначно спробувати.

Як уникнути від санкцій і деталі про пролонгацію онлайн кредиту

Повідомлення про дату повного повернення коштів є в персональному кабінеті користувача і в момент видачі кредиту ця інформація надається відразу. Якщо клієнт не встигає повернути гроші в строк щоб не прострочити, варто пролонгувати кредит. В "Ізі кеш" продовжити період можна без переплати, погасивши суму фактично нарахованих відсотків, штрафи (за наявності).

В Україні дуже просто оформити миттєво мікрокредит, фізично перебуваючи в будь-якій точці країни, адже існують сайти, за допомогою яких можна оформити заявку онлайн. Дуже зручно, що не варто витрачати час, йти в банківське відділення, чекати поки документи пройдуть перевірку і рішення по кредиту. Ми схвалюємо заявку швидко, без відмови і навіть у вихідні для всіх дні. Відповідно якщо з'явилася необхідність в термінових засобах, набагато легше знайти мікрофінансову організацію і отримати рішення через 20 хвилин після звернення, ніж позичати у знайомих або йти в банк.

Отримати кредит